Монтаж конструкцій з сендвіч-панелей
 Переглядів сторінки: 860

sendvichpaneli.png (89.06 Kb)Пропонуємо продаж сендвіч панелей, доставку сендвіч панелей і повний комплекс будівельно-монтажних робіт, комплектацію фасонними (добірними) елементами, комплектуючими та саморізами.

Сендвіч-панелі мають цілий ряд переваг в порівнянні з традиційними будматеріалами: панельними плитами, цеглою, блоками. В першу чергу, це звичайно ж порівняно невеликі витрати і короткі терміни монтажу будівель, що дозволяє швидко, якісно і недорого зводити як невеликі будівлі - дачні будиночки, гаражі, торгові павільйони, автомийки, АЗС, автосервіси, складські приміщення, будівельні вагончики, так і спортивні комплекси, виробничі цехи, криті ринки та інші споруди. За деякими оцінками терміни будівництва з використанням цієї технології зменшуються в 7-8 разів.

Будувати будівлі з сендвіч-панелей значно вигіднішtийе, ніж використовувати традиційні стінові матеріали. Витрати на будівництво з використанням сендвіч-панелей на 30-40% нижче, ніж з використанням звичайних будматеріалів. Завдяки продуманій системі монтажу сендвіч-панелей гарантована швидка здача в експлуатацію об'єктів будь-якої площі.


Як нас знайти?  
Керівник - Філіпов Павло Костянтинович