ТзОВ «Західний будівельний холдинг» - керівник Павло Філіпов
 Переглядів сторінки: 1841

filippov_2462a_hbr-2.jpg (19.24 Kb)Задум створити компанію, яка б максимально сприяла реалізації мрій про власне житло різних верств населення, Павло Філіпов плекав тривалий час і в 2007 році заснував ТзОВ «Західний будівельний холдинг». На перших порах основною метою підприємницької діяльності був проектний менеджмент – допомога клієнтам у втіленні своїх ідей у будівництві в сполученні з професійним поглядом спеціалістів «ЗБХ», який стосується архітектурних планів, інженерних мереж та бюрократичних аспектів з погодженнями технічної документації у відповідних службах.
З динамічним розвитком власної справи, п. Філіпову вдалося набути необхідного досвіду та навиків для розширення сфери діяльності холдингу. Професійна команда, яку Павло Костянтинович об’єднав під своїм керівництвом вже сьогодні здатна забезпечити великий перелік робіт: реконструкцію будівель з метою покращення умов проживання, виготовлення та монтаж металевих конструкцій, затребуваних сандвіч-панелей, устаткування, станцій стільникового зв’язку. Також бригади працівників «ЗБХ» займаються ремонтом будівельної техніки, встановленням альтернативних джерел енергії та обслуговуванням ємностей, що працюють під тиском.
Павло Філіпов пересвідчився на практиці, що досвідчені фахівці – це гарантія високого рівня послуг та дотримання усіх зобов’язань. Кредо компанії – будувати з людьми і для людей. У своїй роботі Павло Костянтинович дотримується принципів гнучкості, прозорості та довіри, даючи змогу клієнтам брати участь у проектах у тій мірі, яку вони самі визначають. Оптимізація бюджету сприяє максимально ефективному використанню коштів на усіх стадіях виконання замовлення.
Через прагнення генерального директора п. Філіпова йти в ногу з часом ТзОВ «Західний будівельний холдинг» постійно шукає і успішно впроваджує інноваційні методики та технології. Завдяки цьому було освоєно напрям застосування альтернативних джерел енергії, попит на які сьогодні невпинно зростає.
Компанія частково забезпечує потреби власних замовлень, тому активно співпрацює з перевіреними і надійними підрядниками, адже від цього напряму залежить реноме холдингу. Досвідчений керівник – Павло Костянтинович, переконаний, що конкурентоспроможним може бути лише те підприємство, яке здобуло визнання та повагу клієнтів і має бездоганну репутацію. Саме тому ТзОВ «Західний будівельний холдинг» на чолі з п. Філіповим провадить свою виробничу діяльність так, аби щоразу підтверджувати кредит довіри замовників та свій високий статус учасника ринку будівельних послуг.
Налагоджена система організації робіт, чіткий контроль за дотриманням показників якості, міжнародних стандартів безпеки, охорони праці, навколишнього середовища, правого поля та грамотне управління генерального директора ТзОВ «Західного будівельного холдингу» Павла Філіпова гарантує досягнення бажаного результату усім своїм клієнтам!


Як нас знайти?  
Керівник - Філіпов Павло Костянтинович