kran_manipulyator.jpg (19.92 Kb)Наша компанія пропонує широкий асортимент кранів маніпуляторів. Окрім цього, фахівці компанії здійснюють розрахунок і установку маніпуляторів на шасі вантажних автомобілів за бажанням замовника.
Маніпулятори можуть комплектуватися кошиком для підйому людей, що дає можливість використовувати їх в якості автогідропідіймача.

>>>
ekskavator.jpg (76.73 Kb)Наші фахівці оперативно виїжджають для ремонту екскаваторів та навантажувачів. При цьому нами беруться до уваги конструктивні й технологічні особливості конкретної моделі екскаватора чи навантажувача, її ремонтопридатність, термін служби, якість і обсяг профілактичних заходів, які проводилися в період експлуатації техніки.

>>>
132.png (45.04 Kb)Здійснюємо кваліфікований ремонт та поточне обслуговування телескопічних вишок всіх представлених на українському будівельному ринку виробників. У роботі використовуємо як оригінальні запасні частини та комплектуючі, так і аналоги, на які надається відповідна гарантія.

>>>
8100763.jpg (59.34 Kb)Роботи, що проводяться нашими фахівцями включають ремонт кранів, у тому числі: ремонт кранів-веж, мостових і козлових кранів, а також кран-балоків, з проведенням пуско-налагоджувальних робіт.


>>>
8297183.jpg (68.09 Kb)Модернізація обладнання (механізмів), пропонована нашим підприємством, включає в себе повний аналіз існуючих діючих та законсервованих систем, розробку впроваджень за кількома схемами у відповідності з вимогами та побажаннями замовника. Після етапу проекту відбувається сама модернізація виробничого обладнання з налагодженням і запуском.

>>>
image036.jpg (42.82 Kb)Наша компанія представляє широкий спектр послуг, пов'язаний з монтажем кранів і демонтажем різного вантажопідйомного устаткування.

Встановлюємо прилади безпеки на вантажопідйомні крани.


>>>
5358008.jpg (13.17 Kb)Західний будівельний холдинг проводить роботи з нівелювання та ремонту підкранових колій всіх типів.

Вказані роботи виконуються як після проведення експертиз промислової безпеки, так і по дефектній відомості, нашої компанії, що складається фахівцями, при здійсненні огляду об'єкту.


>>>
kran_ekspert.jpg (.62 Kb)Згідно НПАОП 0.00-8.18-04., всі вантажопіднімальні крани і машини підлягають первинному, періодичному та позачерговому технічним оглядам.

Первинному технічному огляду підлягають нововиготовленні вантажопіднімальні крани і машини перед уведенням їх в експлуатацію з урахуванням правил будови і безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів.

>>>
Як нас знайти?  
Керівник - Філіпов Павло Костянтинович