6709_rekonstrukciya.jpg (.28 Kb)Пропонуємо проведення робіт з реконструкції будівель, що включає в себе комплекс будівельних робіт та організаційно-будівельних заходів, пов'язаних з основними техніко-економічними показниками будівлі (кількість і якість квартир, будівельний обсяг і загальна площа будівлі, місткість, пропускна здатність і т.д.).

Роботи проводяться з метою поліпшення умов проживання, якості обслуговування, збільшення обсягу послуг.


>>>
1816_upravlinnya_proektami.jpg (31.17 Kb)Управління будівельними проектами в ТзОВ "Західний будівельний холдинг" - це комплекс професійних рішень з планування та управління будівництвом, контролю якості та виконання робіт, залучення висококваліфікованих робітників і субпідрядників.

Ми несемо повну відповідальність за бюджет, терміни та результати будівництва.


>>>
s4.gif (38.96 Kb)Спеціалістами компанії Західний будівельний холдинг володіють великим досвідом в галузі проектування та котеджного будівництва.

Ми можемо запропонувати Вам на вибір велику кількість вже готових проектних рішень, які були втілені в життя нашим підприємством. Крім того, кожен наш замовник може сам висловити власні ідеї, які б він хотів втілити у проекті свого помешкання. Ми будемо раді допомогти як найточніше їх реалізувати.

Окрім цього, ТзОВ "Західний будівельний холдинг" бере на себе вирішення всіх проблем з погодження всієї технічної документації у відповідних службах.

>>>
lider.jpg (62.91 Kb)Будинок за містом - це вершина мрій багатьох міських жителів. Але не будь-який готовий будинок зможе Вам підійти, оскільки Вас може не влаштувати кількість поверхів, розподіл площі, ціна котеджу, колір стін, відсутність балкону чи басейну...

Тому обов'язково наступить момент, коли Ви замислитеся саме про будівництво власного будинку, проект якого і оформлення відповідатимуть усім Вашим вимогам.

Сам в цьому випадку Вам у пригоді стануть спеціалісти компанії Західний будівельний холдинг.

>>>
Як нас знайти?  
Керівник - Філіпов Павло Костянтинович