image037.jpg (269.03 Kb)Пропонуємо нашим клієнтам максимально зручні умови співпраці і прийнятні розцінки на виготовлення металоконструкцій. Наші фахівці виконають весь цикл робіт: від передпроектної стадії до монтажу готових виробів на будівельному майданчику з подальшою здачею об'єкта в експлуатацію.

>>>
image151.jpg (303.74 Kb)Залучення до роботи тільки фахівців високої кваліфікації, а також солідний досвід роботи з організації монтажу і демонтажу обладнання на ринку технологічного обладнання для підприємств різних галузей промисловості дозволяє фахівцям компанії якісно і в строк виконувати взяті на себе зобов’язання.

>>>
image005.jpg (18.18 Kb)Будуємо підкранові колії як по типовому, так і по індивідуальному проектуванню, яке складається з урахуванням типу техніки та умов її використання. Ми здійснюємо також ремонт підкранових колій, їх обслуговування та рихтування.

>>>
sendvichpaneli.png (89.06 Kb)Пропонуємо продаж сендвіч панелей, доставку сендвіч панелей і повний комплекс будівельно-монтажних робіт, комплектацію фасонними (добірними) елементами, комплектуючими та саморізами.

>>>
image143.jpg (73.55 Kb)ТзОВ "Західний будівельний холдинг" пропонує послуги з монтажу (будівництва) станцій GSM, CDMA, UMTSС.

Наші бригади, які складаються з досвідчених спеціалістів, займаються монтажними роботами, будівництвом і тестуванням об'єктів інфраструктури і телекомунікаційних мереж.
>>>
Як нас знайти?  
Керівник - Філіпов Павло Костянтинович